D SHRGIM FALAS N ALL T ALL GJITHA PRODUKTET BUSHNELL

Ne prodhojmë madhësi, forma, materiale të ndryshme, zanate të shtypura dhe patate të skuqura; përshtatur në kërkesën tuaj. Nga frekuenca e ulët te frekuenca ultra-e lartë ose mund të zgjidhni patate të skuqura origjinale ose të përputhshme. Asnjë politikë minimale e porosive nuk na jep fleksibilitet për t'iu përgjigjur të gjitha nevojave të klientëve tanë.

eksploroni koleksionet tona

optikë për çdo moment

 • 1-FFP-RIFLE-SCOPES
 • 2-STEEL-PICATINNY-RAIL-BASE
 • 3-RED-&-GREEN-DOT
 • 4-CLEANING-KITS

LAJME DHE INFORMACION

 • Fabrika e pushkave taktike dhe gjuetie

  * Përshtatet për gjuajtje me distancë të largët, gjuetia e gjahut të madh, gjuajtja me snajper, etj. * Performancë optike premium me pamje super të ndritshme dhe pasqyrim origjinal të ngjyrave. Të gjithë lentet Band i gjerë, plotësisht i veshur me shumë * Ndihmë për sytë tepër të gjatë dhe fushë e madhe ...

 • Fusha e pushkës me armë taktike Prism 3X30

  Modeli: SCOC-20 Calypos Zmadhim: 3x Objektivi Lente Dia: 30 mm Dalja e Nxënësit: 10 mm Gjatësia: 124 mm (4.9 inç version kompakt) Lartësia: 76 mm (3,0 inç) Pesha (neto): 435g (15,3 ons) Lehtësimi i syve: 90 mm ( 3,5 inç) Fusha e Pamjes (@ 100yds): 7 ° Veshje optike: Gjetje plotësisht e veshur me shumë: MPT2 Etched Glas ...

 • Fusha e pushkës zmadhuese taktike 3X-Fts me montim anash

  Kjo optikë është krijuar posaçërisht që të jetë në përputhje me pamjet holografike dhe refleksive për rritjen e performancës dhe fleksibilitetin maksimal në terren. Ky zmadhues është aksesori perfekt për personelin ushtarak, zbatimin e ligjit, qitës sportiv dhe gjuetarë. Montimi rrokullisje anash i jep përdoruesit ...

 • Gjuetia e Rifleskopit Refleks Kuq DOT Sight Fit Night Vision 20mm Qd Weaver Mount

  Highlight Fundi i lartë për të përmbushur kërkesat e larta Vizioni i Kuq dhe i Natës 3 MOA Dot Sight Light dhe Detyra e Rëndë Kompakte e Dizajnuar për Kalibrin Real të Zjarrit dhe lartësia mund të rregullohen dhe Sensori i Lëvizjes i rikalibruar, pika e kuqe ndizet automatikisht kur ndjen ndonjë dridhje në modalitetin e gjumit aktivizon ...

 • Fusha e pushkës gjuetia e pushkës taktike ushtarake 3-9 32

  Qelqi optik me cilësi të lartë dhe optika e veshur plotësisht japin imazhe të ndritshme dhe të mprehta Veshja e lentes HydroShield ndihmon në mbajtjen e një pamje të qartë, pavarësisht nga kushtet e motit sipërfaqet e gomës BIJIA SureGrip për rregullim të lehtë në çdo kusht fotografimi përshkrimi: 3 - 9 x 32 A / O Fusha e Vie ...

MBUPSHTETJE & NDIHM

KANALET TONA SHOQRORE

 • sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05