БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ БУШНЕЛ

Ние произведуваме различни големини, форми, материјали, печатење занает и чипови; прилагодено на вашето барање. Од ниска фреквенција до ултра висока фреквенција или можете да изберете оригинални или компатибилни чипови. Ниту една минимална политика за нарачки не ни дава флексибилност да одговориме на сите потреби на нашите клиенти.

истражете ги нашите колекции

оптика за секој момент

 • 1-FFP-RIFLE-SCOPES
 • 2-STEEL-PICATINNY-RAIL-BASE
 • 3-RED-&-GREEN-DOT
 • 4-CLEANING-KITS

ВЕСТИ И ИНФОРМАЦИИ

 • Фабрика за тактички и ловечки пушки

  * Се вклопува за снимање со долг дострел, лов на големи дивеч, стрелање со снајпер и сл. * Премиум оптичка изведба со супер осветлен поглед и оригинално прикажување во боја. Сите леќи Широк опсег целосно повеќеслоен * Екстра долго олеснување на очите и големо поле ...

 • Опсег на пушка за тактичка призма 3X30

  Модел: Зголемување на SCOC-20 Calypos: 3х Целна леќа Дија: 30мм Излезен ученик: 10 мм Должина: 124мм (компактна верзија од 4,9 инчи) Висина: 76мм (3,0 инчи) Тежина (нето): 435гр (15,3 унца) Олеснување на окото: 90мм ( 3,5 инчи) Погледно поле (@ 100yds): 7 ° Оптички премаз: Целосно-повеќе обложена мрежа: MPT2 гравиран глас ...

 • Тактички опсег за пушка со зголемување и зголемување од 3X-Fts со прицврстувач од друга страна

  Оваа оптика е специјално дизајнирана да биде компатибилна со холографски и рефлексни глетки за зголемени перформанси и максимална флексибилност на полето. Овој лупа е совршен додаток за воениот персонал, за спроведување на законот, спортски стрелци и ловци. Преклопувањето на страничната монтажа му дава на корисникот ...

 • Лов на пушка, рефлексна црвена точка со поглед, одговара на ноќна визија 20мм Qd Weaver Mount

  Нагласи Висока завршница за да се исполнат високите барања Црвена и ноќна визија 3 MOA Светло за вид на точки и компактна тешка задача Дизајнирани за реален калибар на оган Ветрот и височината може да се прилагодат и повторно калибрираат Сензор за движење, црвената точка светнува автоматски кога чувствува вибрации во режим на мирување режим на мирување активира ...

 • Лов на вооружена пушка Воен тактички пушка 3-9 × 32

  Високо квалитетно оптичко стакло и целосно обложена оптика испорачуваат светли, остри слики. Облогата на леќата HydroShield помага во одржување на јасна слика од видот, без оглед на временските услови гумени површини BIJIA SureGrip за лесно прилагодување во какви било услови на снимање: 3 - 9 x 32 A / O Поле на Вие ...

НАШИТЕ СОЦИЈАЛНИ КАНАЛИ

 • sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05