Kinë ART-WIN101M Prodhuesit dhe Furnizuesit |Chenxi
FREE SHIPPING ON ALL BUSHNELL PRODUCTS

ART-WIN101M

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrim:Unaza integrale të pushkës për pushkë Winchester
Përshtatet:Winchester 70 (Hapësira e vrimave të pasme .860) Veprim i gjatë dhe i shkurtër, Browning BBR Veprim i gjatë dhe i shkurtër
Materiali:T6-6061 Alum.
Vida për unazë:2
Diametri i tubit:25.40 mm ose 1 inç
Lartësia e shalës:24.00
Numri i modelit:ART-WIN101M
Profili:E mesme
Gjerësia:16.5 mm
Përfundo:E zezë Mat


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Informata themelore

Chenxi Outdoor Products, Corp., është themeluar në vitin 1999 dhe ndodhet në Ningbo, Kinë.Gjatë 20 viteve të fundit,Ningbo Chenxiështë e përkushtuar t'i furnizojë klientët e saj me një produkt me precizion të cilësisë së lartë, të tilla si sqetullat e pushkëve, dylbi, unazat e rrahjeve të pushkëve, montimet taktike, furçat e pastrimit, kompletet e pastrimit dhe instrumentet e tjera optike të nivelit të lartë dhe mallrat sportive.Duke punuar drejtpërdrejt dhe ngushtë me klientët e huaj dhe prodhuesit e cilësisë në Kinë,Ningbo Chenxiështë në gjendje të inovojë dhe zhvillojë çdo produkt që lidhet bazuar në idetë e vogla të klientëve ose vizatime me një cilësi të kontrolluar mirë dhe çmime të arsyeshme dhe konkurruese.

Të gjithaChenxiproduktet e gjuetisë/qitjes janë montuar nga profesionistë të nivelit të lartë.Për t'u siguruar më tej se të gjitha produktet janë të cilësisë më të lartë, këto produkte, të tilla si sqetullat e pushkëve, unazat e fushës, montimet taktike, etj... testohen në laborator ose në terren nga një ekip gjuetarësh ose gjuetarësh shumë të aftë, secili me përvojë dekadash.EkipiChenxipërbëhet nga ushtarakë në pension dhe forca të zbatimit të ligjit, armëbërës, makinistë dhe gjuajtës konkurrence.Këta djem kanë përvojë të pasur në gjueti/qitje dhe testim.

Punoni së bashku me klientët tanë të çmuar,Chenxii ka prezantuar produktet tona cilësore në shumë tregje, si Japonia, Korea, Azia Juglindore, Zelanda e Re, Australia, Afrika e Jugut, Brazili, Argjentina, Kili, Shtetet e Bashkuara, Kanadaja dhe Britania e Madhe dhe Bashkimi Evropian.Ne besojmë me vendosmëri se produktet tona mund të hyjnë gjithnjë e më shumë në tregje dhe të fitojnë gjithnjë e më shumë respekt dhe aksione në mbarë botën.

Faleminderit për interesimin tuaj nëChenxiProduktet e jashtme, kemi besim se do të jeni plotësisht të kënaqur dhe plotësisht të kënaqur me produktin tonë.

Produkte me cilësi më të mirë

Çmimi i arsyeshëm dhe konkurrues

Shërbimi pas shitjes VIP

përshkrim i produktit

Montoni në mënyrë të sigurt fushëveprimin tuaj në pushkën tuaj me këtoUnaza integrale të pushkëspër të optimizuar saktësinë tuaj poshtë diapazonit.Ne i ndërtuam këtoMontimet për pushkëUnaza me adizajn me një pjesëqë rrit qëndrueshmërinë e tyre duke siguruar një lidhje të ngushtë që është e lidhur siç duhet.Konstruksioni një-pjesë i serisë ART Integral Lightweight Scope Mount është unik.Dizajni i ngurtë nuk ka nyje midis fushës dhe pushkës.Dizajni i tij i bashkuar eliminon mundësinë e një ndërfaqeje "jashtë shtrirjes" ose "lidhjes së lirë" midis unazës dhe bazës së modeleve tradicionale me dy pjesë.Në fund të fundit, kjo siguron më shumë forcë dhe qëndrueshmëri sesa unazat dhe bazat e çelikut rival, por duke e bërë atë me një peshë të përgjithshme më të lehtë.Dizajnerët tanë miratojnë përdorimin e këtyre unazave në kushtet më të rënda të tërheqjes.Këto Unaza Scope mbahen në çifte gjatë gjithë procesit të prodhimit - duke siguruar përsosmëri nga një grup në tjetrin.Çdo unazë e fushës së pushkës përpunohet duke përdorur mullirin tonë të lartë të linjës me kontroll numerik kompjuterik (CNC).Ato janë të rrëzuara me dridhje, të shpërthyera me rruaza me dorë dhe të përfunduara me një shtresë të fortë anodizuese të tipit II.

Unazat tona Integrale Scope përdorin alumin 6061-T6 të cilësisë së lartë të avionit për të ofruar forcë të jashtëzakonshme dhe ato janë të përfunduara me një shtresë të zezë me reflektim të ulët dhe të fortë të anodizuar.Ka katër vida T-15 Torx për çdo unazë të shtrënguar fort për sigurinë optimale në terren.Jonë Unaza integrale të pushkës janëbërë për t'u integruar meWinchesterSeri pushkësh pushkësh.Vrimat e montimit për këtë bazë të shtrirjes përshtaten me modelet ____Winchester 70 (Hapësira e vrimave të pasme .860) Veprimi i gjatë dhe i shkurtër, Browning BBR Long & Short Action______.

Montimi juajUnaza integrale të pushkësnë pushkët tuaja specifike është e lehtë dhe e sigurt.Pjesa e poshtme e unazës së shtrirjes është e bluar saktësisht sipas specifikimeve të pushkës suaj.Aplikoni bllokimin e fillit në vidhat e armëve të përfshira dhe përdorni mjetet që kemi dhënë për të përfunduar instalimin.Mjeshtëria e saktë ofron forcën e besueshme që kërkoni kur xhironi me tëUnaza integrale të fushëveprimit ART. Mbahen së bashku për të siguruar përshtatjen e përsosur dhe kapjen e sigurt për skopin tuaj të pushkëve.Jepini vetes performancën më të mirë kur mbështetni aksesorët tuaj të xhirimit me unazat tona të skanimit të Serisë ART.Fushëveprimi kthehet në zero pas riinstalimit.

 Hapat e përpunimit

Vizatim→ zbrazje→ Përpunim CNC Frezimi torno → Vrima shpimi → filetim → gërvishtje → lustrim → anodizim → montim → inspektim i cilësisë → paketim

 

Çdo proces përpunimi ka program unik të kontrollit të cilësisë

Karakteristikat kryesore:

 • CNC 100% precizion i përpunuar nga T6-6061 Air-craft Grand Alum me forcë të lartë
 • Anodizim i zi i qëndrueshëm, Lloji Ⅱ, përfundim mat
 • Komponentët e çelikut të karbonit me cilësi të lartë
 • Dizajn unik për montim të drejtpërdrejtë në pushkë, nuk ka nevojë për shina shtesë.
 • Montohet në mënyrë të sigurt në fuçi me kthesë të saktë për një përshtatje të shkëlqyeshme
 • Përshtatet me fushëveprimin e pushkës me tub 1 inç
 • E shkëlqyeshme për të shtënat me saktësi
 • Profili i ulët, i mesëm dhe i lartë është i disponueshëm
 • Prodhuar me krenari në Kinë

Tregjet kryesore të eksportit

 
• Azia
• Australazi
• Europa Lindore
• Lindja e Mesme/Afrika
• Amerika e Veriut
• Europa Perëndimore
• Amerika Qendrore/Jugore

Paketimi dhe dërgesa

 • 1 palë unazë me shtrirje
 • Mjeti i instalimit
 • Manuali i Udhëzimeve
 • Porti FOB: Shenzhen
 • Kohëzgjatja: 15-75 ditë
 • Përmasat e paketimit: 12x10x3.8 cm
 • Pesha neto: 85 g
 • Pesha bruto: 100 g
 • Dimensionet për njësi: N/A
 • Njësi për karton eksporti: 60 copë
 • Pesha neto e kartonit: 6 kg
 • Pesha bruto e kartonit: 7 kg
 • Përmasat e kartonit: 40×28,5×30,5 cm

Pagesa & Dorëzimi

 • Mënyra e pagesës: TT paradhënie, T/T,Western Union, PayPal & Cash
 • Detajet e dorëzimit: brenda 30-75 ditëve pas konfirmimit të porosisë dhe paradhënies

Avantazhi parësor konkurrues

 • Mbi 20 vjet përvojë në prodhim dhe eksport
 • Dizajnerët e produkteve shtëpiake dhe inxhinierët e produkteve
 • Pranoni porosi të vogla dhe urdhra testimi
 • Çmime të arsyeshme dhe cilësi të nivelit të lartë për të gjithë klientët tanë
 • Furnizim për markat më të mira në industri
 • Zinxhiri i fortë i furnizimit për kapacitetin maksimal të prodhimit

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni