БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ БУШНЕЛ

1 интегрален алуминиумски прстен-Аншкуц, висок

Краток опис:

Материјал: стипса.
Дијаметар: 1 ”
Висина на седлото: 28,13 mm
Ширина: 16,50 мм
Заврши: мат
Компатибилен за: Anschutz54,64,153,1400,1500


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

Интегрален прстен-НОВО


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја