D SHRGIM FALAS N ALL T ALL GJITHA PRODUKTET E BUSHNELL

1 Unaza alumini integral-Anschutz, Mesatare

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Alum.
Diametri: 1 ”
Lartësia e shalës: 24.83 mm
Gjerësia: 16,50 mm
Mbaro: mat
E pajtueshme për: Anschutz54,64,153,1400,1500


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Unaza integrale-E RE


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni