Kinë 30mm unaza alumini një copë (picatinny / endëse) me Prodhuesit dhe Furnizuesit Bubble |Chenxi
FREE SHIPPING ON ALL BUSHNELL PRODUCTS

Unaza alumini 30 mm një copë (pikatin/ endëse) me flluskë

Përshkrim i shkurtër:

 • Përshkrim:Picatinny/Weaver
 • Lartësia e shalës:40.5 mm
 • Profili:Lartë
 • Gjerësia:25.4 mm
 • Diametri:30 mm
 • Vida për unazë: 12
 • Përfundo:Mat
 • Materiali:Alumini


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

1) Montimi i fushës së ndërtimit me një pjesë me nivel flluskë

2) Trajtimi i sipërfaqes së lëndës

3) Aliazh alumini i fortë dhe i qëndrueshëm


Produkt i ri për sistemin e montimit


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni