на Кина 30мм едноделни алуминиумски прстени (picatinny/wever) со производители и добавувачи на меурчиња |Ченкси
FREE SHIPPING ON ALL BUSHNELL PRODUCTS

Едноделни алуминиумски прстени (пикатини/ткајачки) со меур од 30 мм

Краток опис:

 • Опис:Пикатини/Ткајач
 • Висина на седло:40,5 мм
 • Профил:Високо
 • Ширина:25,4 мм
 • Дијаметар:30 мм
 • Завртки по прстен: 12
 • Заврши:Мат
 • Материјал:Алуминиум


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

1) Едноделна монтажа за опфат на градба со ниво на меур

2) Површинска обработка на материјата

3) Силна и издржлива алуминиумска легура


Нов производ за систем за монтирање


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја