D SHRGIM FALAS N ALL T ALL GJITHA PRODUKTET E BUSHNELL

LBS-222

Përshkrim i shkurtër:

Madhësia: 1.57 ″ x0.39 ″ x0.39
NW: 8g
Materiali: Bronz
Specifikimet: Vëzhgues me vrimë lazer CAL: 222REM


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Vështruesi i vrimave me lazer

Vëzhguesi me vrimë lazer, i quajtur ndryshe edhe dritë e mbartur, është një pajisje që përdoret për të parë në një pushkë mbi një shënjestër. Nuk ka për qëllim të shikojë saktësisht në pushkë, por ta afrojë gjuajtësin mjaftueshëm, kështu që atij i duhen vetëm korrigjime të vogla kur shikon në një poligon zjarri. Asambleja e shikimit të mprehtë përfshin mandrina me madhësi të ndryshme që futen në tytën e një pushke. Mandrinat sigurojnë që rrezja e dritës lazer imiton rrugën e plumbit.

Rekreativët përdorin pamjet me vrimë lazer si një mjet për vendosjen e shpejtë dhe të saktë të një pushke të re. Pamjet e mprehta zvogëlojnë sasinë e kohës dhe parave të shpenzuara në poligon duke sjellë trajektoren e plumbave dhe modelin e shikimit nga fusha e fushës në një diapazon relativ. Duke ndjekur një procedurë sistematike, një pamje e lindur me lazer futet lehtësisht në një sërë armësh.

Me metoda moderne të menaxhimit, aftësi të pasura zhvillimore, proces të përparuar të prodhimit, kontroll të rreptë, cilësi të shkëlqyeshme të produkteve, shërbim të besueshëm pas shitjes, kompania jonë u zhvillua me shpejtësi këto vite.

Përparësitë tona:
1. Cilësi e lartë
2. Furnizues profesional
3. Diapazon i gjerë
4. Kapacitet i lartë
5. Çmimet konkurruese dhe dorëzimi në kohë


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Të ngjashme PRODUKTET