БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ БУШНЕЛ

ЛБС-222

Краток опис:

Големина: 1,57 ″ x0,39 ″ x0,39
NW: 8g
Материјал: Бронза
Спецификации: Набудувач на ласерско дупчење CAL: 222REM


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

Преглед на ласерско дупчење

Набerудувачот на ласерско дупчење, исто така наречен светлина на дупнатост, е уред што се користи за гледање во пушка на целта. Не е наменето прецизно да се види во пушката, туку да се приближи стрелецот доволно близу, така што му требаат само мали корекции кога гледа во полигон. Монтажата за дупчење на видот вклучува мандари со различна големина кои се вклопуваат во цевката на пушката. Мандрите обезбедуваат ласерско зрачење имитира патот на куршумот.

Стрелците користат глетки со ласерско дупчење како алатка за брзо и прецизно поставување на нова пушка. Гледаните знаменитости го намалуваат износот на време и пари потрошени на опсегот со тоа што ќе ја донесат траекторијата на куршумот и моделот на видот од опсегот во релативен опсег. Следејќи ја систематската процедура, ласерскиот вид е лесно вметнат во низа пиштоли.

Со современи методи на управување, богата способност за развој, напреден процес на производство, строга контрола, одличен квалитет на производите, сигурна услуга по продажбата, нашата компанија брзо се развиваше овие години.

Наши предности:
1. Висок квалитет
2. Професионален снабдувач
3. Широк опсег
4. Висок капацитет
5. Конкурентни цени и навремена достава


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

    Поврзано ПРОИЗВОДИ